Produkti

  Noderīgas saites

  Biežāk uzdotie jautājumi

  20.04.16.

  Biežāk uzdotie jautājumi

  1. Vai man ir jāreģistrējas/jāizveido savs konts, lai veiktu pirkumu?

  • Iepirkties var arī bez papildu reģistrācijas.

  2. Kāpēc ir izdevīgi kļūt par reģistrētu mūsu internetveikala lietotāju?

  • Ikviens reģistrēts internetveikala lietotājs var izmantot mūsu lojalitātes programmas priekšrocības: krāt bonuspunktus, iegūt īpašas atlaides, kuras tiek piešķirtas tikai lojalitātes programmas biedriem; ir iespēja veidot savu vēlmju sarakstu un ērti aplūkot pārskatu par pirkuma vēsturi.

  3. Vai pasūtījums tiek sūtīts visā ES teritorijā?

  • Jā, pasūtījums tiek sūtīts uz visām valstīm ES teritorijā.

  4. Cik īsā laikā es saņemšu savu pasūtījumu?

  • Pasūtījumu ar kurjeru Jūs saņemsiet vienas līdz triju darba dienu laikā Latvijas teritorijā. Ārpus Latvijas sūtījumiem ES robežās vidējais piegādes laiks ir 5 - 7 darba dienas.

  5. Vai piegāde ir bez maksas?

  • Jā, piegāde ar kurjeru ir bez maksas, ja pasūtījuma svars ir virs 15 kg. Ja pasūtījuma svars ir zem 15 kg, tad samaksa par piegādi atkarīga no pasūtījuma svara: programma to aprēķina automātiski, un pasūtot ir iespēja to kontrolēt un koriģēt, mainot pasūtījuma apjomu un svaru.

  6. Vai ir iespējams saņemt preci ECOvvt veikalā?

  • Jā, bez papildu samaksas Jūs varat saņemt preci mūsu birojā – ECOvvt veikalā Rīgā, Ganību dambī 7a, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

  7. Vai par preci, izvēloties to saņemt veikalā Rīgā, ir iespējams norēķināties ar karti?

  • Pašlaik mūsu veikalā Rīgā, Ganību dambī 7a, ir iespējams norēķināties tikai ar skaidru naudu.

  8. Vai iespējams preci atdot atpakaļ vai samainīt?

  • Jā, iepērkoties internetā, spēkā ir Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pants par atteikuma tiesībām attiecībā uz distances līgumu: “Patērētājs nosūta preci atpakaļ pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam vai nodod to pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam vai viņa pilnvarotai personai bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu.”
  • Lūdzam ievērot, ka prece jāatdod pilnā komplektācijā, uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu. Preces lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama, tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā. Vairāk par patērētāja tiesībām www.ptac.gov.lv.
  • Ja ir jautājumi par piegādi, droši sazinies ar mums: 2860308667566306  palīdzēsim!