Produkti

  Noderīgas saites

  ECOvvt jaunais internetveikals – iepirkties vēl ērtāk un izdevīgāk

   

  Mums ir lieliski jaunumi – priecājamies nodot lietošanai internetveikala ECOvvt.lv jauno versiju! Pateicoties mūsdienīgākam dizainam un funkcijām, eko produktu pārskatīšana, izvēle un iegāde tagad kļuvusi vēl vienkāršāka un ērtāka; viegli iepirkties arī no mobilajām ierīcēm.

   

  Palīgs dabīgu līdzekļu cienītājiem

  ECOvvt ir uzticams palīgs ikvienam, kas tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu izvēlē, kā arī ķermeņa kopšanā dod priekšroku efektīviem, videi un veselībai draudzīgiem produktiem. Ekoloģiski mājas uzkopšanas līdzekļi un inventārs, virtuves kopšanas un veļas mazgāšanas līdzekļi, eko kosmētika, produkti bērniem, higiēnas un hobija preces – tas viss vienuviet, jaunajā internetveikalā ECOvvt.lv. Piedāvājam iemīļotu un līdz šim nepazītu eko zīmolu produktus no sertificētiem ražotājiem Eiropā. Ieskaties, pie mums atradīsi to, kā nav citur!

   

  Patīkami mirkļi no izvēles līdz pat piegādei

  Mūsu iepriekš pārraudzītais eko preču internetveikals darbojās kopš 1999. gada. “ECOvvt septītajā jubilejas gadā vēlējāmies iepriecināt klientus ar svaigām pārmaiņām. Šobrīd, atklājot atjaunoto internetveikalu, mēs, ECOvvt.lv komanda, vēlētos, lai kosmētikas, virtuves vai vannasistabas plaukta papildināšana saistās ar maziem, bet ļoti patīkamiem mirkļiem – sākot no kārotā produkta izvēles līdz pat piegādei durvju priekšā. Vienmēr gaidīsim arī mūsu eko preču veikalā Rīgā, Ganību dambī 7a – labprāt konsultēsim par videi draudzīgiem līdzekļiem, par kuru efektivitāti esam personīgi pārliecinājušies,” aicina ECOvvt vadītājs Egils Ozoliņš.

   

  Ērti iegādāties eko preces internetā

  Ērtības slēpjas detaļās, un par tām padomāts arī jaunajā internetveikalā ECOvvt.lv – viegli un ātri reģistrēties ar Facebook vai Draugiem.lv pasi. Eko produktus ir ērti atlasīt pēc cenas, tilpuma un preču zīmes. Iepirkšanos atvieglo arī vēlmju grozs – visas pirkumu vēlmes ir viegli atzīmēt, pārskatīt, un tās automātiski saglabāsies, ja iepirkšanās gaitā gadītos neplānota pauze. Reģistrētajiem klientiem ir iespēja pārlūkot pirkumu vēsturi. Tas noderēs ikreiz, kad vēlēsies atkārtot kādu pasūtījumu: bijušo sarakstu uzreiz varēsi pievienot pirkuma grozam – ērta nianse regulāriem iepirkumiem.

   

  Patīkama ziņa tiem, kas meklē praktiskas, saimnieciskas un ķermeņa lutināšanai piemērotas dāvanas – eko preču internetveikalā ECOvvt.lv pieejamas arī dāvanu kartes. Patiess iepriecinājums ikvienam dabisku, kvalitatīvu un oriģinālu lietu piekritējam! Pateicoties integrētai maksājumu sistēmai, norēķināties par pirkumiem ir vienkārši un ātri gan fiziskām, gan juridiskām personām.

   

  Iepērcies vēl izdevīgāk!

  Reģistrējoties ECOvvt un piedaloties lojalitātes programmā, iepērcies vēl izdevīgāk, turklāt būsi starp pirmajiem, kas uzzinās un saņems informāciju par īpašiem piedāvājumiem, akcijām un jaunumiem. Pievienojies!