Produkti

  Noderīgas saites

  ECOvvt – labākie eko produktu zīmoli vienuviet

   

  Mēs iesakām tādus produktus, kas patīk mums pašiem. Tāpēc mūsu interneta veikalā atradīsi īpaši izmeklētus eko produktus – dabīgus sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, efektīvus mājas uzkopšanas līdzekļus un inventāru, virtuves kopšanas un veļas mazgāšanas līdzekļus, ekoloģiskas higiēnas un hobija preces, kā arī drošus produktus bērniem. Izvēlē vairāk orientējamies uz relatīvi nelieliem ražotājiem Eiropā, kuru prioritāte ir kvalitāte un efektivitāte, atbildīga attieksme pret vidi un sabiedrību.

   

  Daudzveidīgs piedāvājums – atklāj, eksperimentē, iemīli!

  Akla sekošana zīmoliem nav mūsu prioritāte, tāpēc aicinām izbaudīt ekoloģisko produktu daudzveidību. Piedāvājam tādu iemīļotu, ekoloģisku un sertificētu zīmolu produkciju kā Ecover, L'Arbre Vert, Hagleitner, Skin Blossom, Green People, PitROK, Sarakan, AloeDent, Piave, Michael’s Original, Kingfisher, Beaming Baby, Earth Friendly Baby, Natracare, If You Care, Faith in Nature, Earth Friendly Kids, Jack N’Jill un citus, kuri ražošanā tiecās izmantot dabīgas sastāvdaļas un bioloģiski audzētas izejvielas, tādejādi samazinot alerģiju risku un negatīvo ietekmi uz vidi.

   

  Kāpēc izvēlēties sertificētu eko ražotāju produkciju?

  Lielākā daļa parastos veikalos pieejamo tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu, arī daudzi kosmētikas produkti ir veidoti uz sintētisko ķīmisko vielu bāzes un var saturēt videi un veselībai potenciāli kaitīgas vielas. Izvēloties dabīgus un ekoloģiskus līdzekļus, kuri ražoti sertificētās ražotnēs, vari būt drošs par produktu kvalitāti un uzticamību.

  Izvēloties eko produktus ECOvvt, pievērs uzmanību preču aprakstiem un marķējumam – pamanīsi, ka vairumam no tiem ir Eiropā plaši pazīstami, dažādu vides institūciju izstrādāti eko marķējumi, piemēram, Eiropas Savienības vides marķējums (eko puķīte), marķējums, kas apliecina, ka produkta ražošanā nav izmantoti eksperimenti ar dzīvniekiem (baltais trusis), norādes, ka produkts ir drošs alerģiskiem cilvēkiem u.c.

    

   

  Izvēloties dabīgus līdzekļus, nav jāatsakās no ierastajām ērtībām un kvalitātes prasībām. Lielai daļai mūsu internetveikalā pieejamo eko līdzekļu ir koncentrēts sastāvs – tas nozīmē, ka tie pietiks ilgam laikam un aiztaupīs biežus tēriņus. Uzzini, izmēģini un pārliecinies! Ja ir radušies jautājumi, droši sazinies ar mums – pastāstīsim vairāk par eko produktu īpašībām un lietošanu.