Produkti

  Noderīgas saites

  Probiotiskie (draudzīgo baktēriju) tīrīšanas līdzekļi

  23.07.21.

  Tīrīšana ar draudzīgiem mikroorganismiem ir nākamais solis ilgtspējīgas tīrīšanas virzienā. Greenspeed ir izstrādājis virkni probiotisko tīrīšanas līdzekļu, kas nodrošina optimālu, ilgtspējīgu tīrīšanu. Uzzini vairāk, lasot rakstu zemāk. 
  VVT Probio Multi 

    

   

  Kā tas strādā?
  Tīrot ar Probio, uz virsmas paliek probiotiķu (draudzīgu baktēriju) slānis. Šīs draudzīgās baktērijas novērš organisko piesārņojumu, kas citādi izraisa smaku veidošanos. Draudzīgie probiotiķi jeb draudzīgās baktērijas ražo fermentus. Šie fermenti sadala mikroskopiskos netīrumus sīkās daļiņās gan tīrīšanas laikā, gan pēc tās. Tādā veidā probiotikas spēj absorbēt sīkās daļiņas un sagremot tās kā pārtiku. Tā kā probiotikas pēc tīrīšanas turpina darboties vairākas dienas, šo produktu iedarbība ir ilgstoša. Rezultāti: mikroskopiska dziļa tīra un ilgstoša smaku absorbcija.

  Kāpēc probiotikas?
  Papildus šo mazgāšanas līdzekļu zaļajam aspektam ir daudz vairāk priekšrocību, salīdzinot ar tradicionālajiem līdzekļiem:

  Nost ar smakām: probiotikas tīrīšanas līdzekļus veido miljoniem draudzīgu baktēriju, kas novērš organisko piesārņojumu. Viņi spēj absorbēt smaku molekulas, kā arī noņemt vielas, kas nedraudzīgās baktērijas pārvērš par nepatīkamām smakām. Tāpēc probiotikas ir gan profilaktiskas, gan ārstnieciskas!
  Tīrīšana turpinās(patstāvīgi) vairākas dienas: probiotikas (vai draudzīgas baktērijas) turpina darboties vairākas dienas pēc tīrīšanas, nodrošinot, ka produkti nodrošina ilgstošu pēciedarbību. Rezultātā viņi spēj daudz tīrīt dziļāk virsmā. Probiotikas, piemēram, ir ļoti piemērotas javas tīrīšanai, un, izmantojot probiotikas, kaļķis un tauki nespēj tik viegli pielipt pie virsmām. Tāpēc periodisko tīrīšanu var atlikt.

  Drošība: salīdzinot ar daudziem ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem, probiotikas produktus ir ļoti droši lietot. Tā kā alīdzekļi izmanto draudzīgas baktērijas, tiem nav bīstamības simbolu.
  ES ekomarķējums un Creadle to Creadle ™ zelts: Greenspeed Probio klāsts atbilst visām ES ekomarķējuma un Creadle to Creadle sertifikāta prasībām. Tas ir pirmais probiotisko tīrīšanas līdzekļu klāsts visā pasaulē, kas ieguvis šos sertifikātus.

  IEPZĪSTIES AR DETALIZĒTU PRODUKTU APRAKSTU UN LIETOŠANAS INSTRUKCIJU