Produkti

  Noderīgas saites

  Kā pareizi kopt nerūsējošā tērauda virsmas.

  19.10.16.

  Nerūsējošā tērauda virsmu tīrīšana

  Kā pareizi kopt nerūsējošā tērauda virsmas?

  • Nerūsējošā tērauda virsmas ieteicams tīrīt ar speciālo līdzekli Ecover Spray Clean.
  • Ecover Spray Clean ir spēcīgs attaukotājs, kas noņem pārtikas taukus, eļļas  traipus, pirkstu nospiedumus, ūdens nosēdumus un citus noturīgus eļļainus netīrumus. Paredzēts lietot arī uz virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtiku.
  • Lietošana: Ecover Spray Clean uzsmidzina uz mikrošķiedras auduma (ekonomiskāk) vai tieši uz virsmas un virsmu ar mikrošķiedras audumu notīra. Tīrīšanas biežums - pēc nepieciešamības.
  • Pēc virsmas attīrīšanas ar Ecover Spray Clean  to nopulē ar speciālo pulēšanas līdzekli Ecover Inox Polish

  Uzmanību! Pievērs uzmanību! Ecover Inox Polish NAV TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS! Ar Ecover Inox Polish panāk nerūsējošā tērauda virsmas aizsardzību pret netīrumiem, ūdens nosēdumiem un eļļas traipiem, t.i., paildzina virsmas vizuālo tīrības efektu. Nelietot virsmām, kas saskaras ar pārtiku!

  Lietošana: Ar mīksta, sausa mikrošķiedras auduma palīdzību Ecover Inox Polish vienmērīgi uzklāt uz nerūsējošā tērauda virsmas, to viegli uzpulējot, līdz panākts vienmērīgs, matēts spīdums.

  • Nerūsējošā tērauda virsmu kopšanai vislabāk secīgi lietot abus līdzekļus: Vispirms tīrīšanas līdzekli Ecover Spray Clean un pēc tam pulējošu virsmu aizsarglīdzekli Ecover Inox Polish.
  • Viegli netīrām, nelielām nerūsējošā tērauda virsmām iesakām krēmveida tīrīšanas līdzekli ECOVER Cream Cleaner, 500ml. Ekoloģiskais krēmveida tīrīšanas līdzeklis ar svaigu augu izcelsmes smaržu attauko virsmu un notīra arī grūti tīrāmus traipus, neskrāpējot virsmu.