Produkti

  Noderīgas saites

  Kā iepirkties eko preču veikalā ECOvvt.lv

  Kā iepirkties?

   

  1. Izvēlies eko produktus no ECOvvt plašā piedāvājuma klāsta. Viegla un pārskatāma izvēle, atlasot vajadzīgo pēc cenas, tilpuma vai iemīļotās preču zīmes.

  2. Atlasi nepieciešamo

  • Izvēlētos eko produktus, pievieno grozam. Šeit uzreiz varēsi uzzināt arī piegādes cenu.
  • Vai, ja vēlies visu nesteidzīgi apdomāt izmanto vēlmju sarakstu. Atzīmē kāroto un finālā atlasi visnepieciešamāko, koriģējot savas izvēles un produktu skaitu. Šo sarakstu vari izmantot arī, lai atlasītu produktus, kuri būs nepieciešami drīzumā. Kad pienāks īstais brīdis, pirkuma noformēšanai atliks vien pāris soļi!

  3. Noformē pasūtījumu

  • Reģistrējies un baudi pastāvīgo klientu priekšrocības! Būs jānorāda vārds, uzvārds, e-pasts, parole un tālrunis. Reģistrēties vari arī izmantojot Facebook vai Draugiem.lv pasi – vēl ātrāk un ērtāk! Reģistrēties iespējams arī juridiskām personām, norādot uzņēmuma datus. Ja kādu iemeslu dēļ šobrīd nevēlies reģistrēties, to vari paveikt vēlāk – pasūtījumu iespējams noformēt arī bez izvērstas reģistrācijas.
  • Norādi piegādes un rēķina adresi. Rēķinu-pasūtījuma apstiprinājumu ar izvēlētajām precēm un piegādes nosacījumiem saņemsi savā norādītajā e-pastā pēc pasūtījuma noformēšanas.
  • Izvēlies ērtāko maksājuma veidu:

  1) skaidrā naudā, saņemot preci personīgi pie mums veikalā Rīgā, Ganību dambī 7a (darba dienās 9.00-17.00);

  2) interneta veikalā ar sev ērtāko internetbankas starpniecību (SEB, Nordea, Swedbank, Citadele), vai e-norēķinu sistēmu Paypal

  4. Saņem pasūtījumu – lai patīkami mirkļi, to lietojot! Ja tev iepatikās, priecāsimies, ja pastāstīsi arī citiem, ka dabīgi, videi un veselībai draudzīgi tīrīšanas līdzekļi, ķermeņa kopšanas un higiēnas produkti pieejami ECOvvt.lv.

   

  Un vēl...

  • Iepērcies izdevīgi – aplūko akcijas un jaunumus;
  • Izmanto reģistrēta klienta iespējas un priekšrocības;
  • Jautājumu un neskaidrību gadījumā droši sazinies ar mums: 28603086, 67566306 (darba dienās 9.00-17.00) vai jebkurā laikā, rakstot uz info@ecovvt.lv. Priecāsimies Tev palīdzēt!