Produkti

  Noderīgas saites

  Kāpēc izvēlēties eko veikalu ECOvvt?

  12.04.16.

  Kāpēc mēs?

  Vai esi vienisprātis, ka...

  • dzīvot dabiskāk ir vienkārši, turklāt tas nenozīmē atsacīties no ierastām ērtībām un labsajūtas mirkļiem;
  • visdrīzāk Tev nebūs pa spēkam izglābt visu planētu, tomēr patīkamāk dzīvot ar apziņu, ka nepiedalies tās piesārņošanā;
  • lētāk ne vienmēr ir labāk, īpaši ja runa ir par Tavu un Tavu bērnu veselību;
  • ekoloģiski, videi un veselībai draudzīgi, sertificēti produkti visbiežāk ir drošākā izvēle Tev un Tavai ģimenei?

   

  Ja nonāci mūsu eko preču internetveikalā ECOvvt, visticamāk, Tev šie argumenti ir labi zināmi. Un tomēr, kāpēc ikdienas pirkumiem – (ekoloģiski tīrīšanas līdzekļi, sejas un ķermeņa eko kosmētika, dažādi higiēnas produkti) – izvēlēties tieši mūs?

  Izmeklēti un pārbaudīti eko produkti

  Mēs piedāvājam tikai tādus produktus, kas patīk mums pašiem. Ekoloģisku līdzekļu izvēle, zināšanas par produktu sastāvu, knifi efektīvākai lietošanai – tas viss ir mūsu sirdslieta, kurā labprāt dalāmies ar Tevi. Tāpēc mūsu piedāvājumā ir īpaši izmeklēti eko produkti. Izvēlē vairāk orientējamies uz relatīvi nelieliem ražotājiem Eiropā, kuru prioritāte ir kvalitāte un efektivitāte. Sekojot nozares jaunumiem, produktu klāstu regulāri papildinām.

  Personīga un draudzīga pieeja

  Uzklausīt, palīdzēt izvēlēties, konsultēt par ekoloģisko produktu īpašībām, ieteikt labākos risinājumus ir mūsu ikdienas darbs, ko darām ar prieku. Atšķirībā no daudziem citiem eko preču internetveikaliem, kur, rodoties kādam jautājumam, iepretim ir bezpersoniska noreplay e-pasta adrese, mūsu konsultanti darba laika ietvaros ir vienmēr sazināmi un satiekami. Droši un uzticami ikvienā situācijā!

  Vairāk nekā 18 gadu pieredze eko preču tirgū

  Esam apēduši pudu sāls šajā nozarē un zinām, kā patiesi rūpēties par klientu pozitīvo pieredzi un apmierinātību ar pirkumiem. To apliecina pircēju uzticība 18 gadu garumā.

  Veikals, kurā vienmēr Tevi gaidīsim

  Uz ECOvvt veikalu Rīgā, Ganību dambī 7a vari ērti nokļūt gan ar velosipēdu, gan sabiedrisko transportu, gan auto – (ieraksti Waze aplikācijā ECOvvt un brauc ciemos). Izmanto iespēju paviesoties eko-līdzekļu oāzē, lai iepazītu un iegādātos produktus klātienē, turklāt saņemtu tos bez piegādes maksas.

  Atbalstām brīvu un dabisku izvēli

  Akla sekošana zīmoliem un agresīvas mārketinga kampaņas nav mums raksturīgas metodes. Aizstāvam videi draudzīgu, atbildīgu patēriņu un “mazāk ir vairāk” pieeju. Izvēlies patiesi nepieciešamo, un mēs garantējam, ka saņemsi 100% efektīvu un kvalitatīvu produktu, kas pietiks ilgam laikam. Turklāt tava elektroniskā pastkastīte nebūs pārpludināta ar uzmācīgiem “pērc-vēl-tagad-nenokavē” sūtījumiem. Vienkārši, brīvi un dabiski.

   

  Ja vēlies uzzināt vairāk, sazinies: 2860308667566306 – laipni konsultēsim!