Produkti

  Noderīgas saites

  Piegāde

  Kur var saņemt savu pasūtījumu?

  Noformējot pasūtījumu ECOvvt.lv, to iespējams saņemt bez maksas mūsu veikalā Rīgā, vai arī izvēlēties piegādi ar kurjeru uz sev ērtāko adresi.

   

  Cik maksā ECOvvt piegāde? Vai pasūtījumu var saņemt bez piegādes maksas?

  Samaksa par piegādi atkarīga no pasūtījuma svara. Noformējot pirkumu, tas tiek aprēķināts automātiski. Koriģējot pasūtījuma apjomu vai saturu, Tev vienmēr ir iespēja pārskatīt un kontrolēt kopējās izmaksas.

   

  Izmanto iespēju un saņem pasūtījumu BEZ PIEGĀDES MAKSAS:

  • mūsu veikalā Rīgā, Ganību dambī 7a. Turklāt varēsi izpētīt eko produktus klātienē un konsultēties par sev interesējošiem jautājumiem. Aplūko mūsu atrašanās vietu kartē – priecāsimies Tevi satikt darba dienās 9.00-17.00!
  • ar piegādi sev ērtākajā adresē, ja pasūtījuma svars ir virs 15 kg. Iepērcies gudri un ietaupi!

   

  Cik ilgā laikā saņemšu pasūtījumu?

  Pasūtījumus eko preču interneta veikals ECOvvt pieņem 24 h diennaktī, bet pasūtījumu apstrāde un komplektēšana notiek darba laikā. Tiklīdz maksājums būs saņemts, sazināsimies, lai vienotos par ērtāko piegādes laiku.

  • Visātrāk – mūsu veikalā. Ja izvēlējies saņemt eko preces mūsu veikalā Rīgā, Ganību dambī 7a, tām varēsi doties pakaļ jau nākamajā darba dienā.
  • Piegāde Rīgā – līdz 2 darba dienu laikā, citviet Latvijā – vidēji 3 darba dienu laikā, ārpus Latvijas – saskaņā ar DPD loģistikas grafiku.

  Pasūtījumus Latvijā piegādājam ar saviem kurjeriem, vai izmantojot DPD kurjerpastu, kas nodrošina piegādi arī Eiropas valstīs.

   

  Vai man ir tiesības pārdomāt un atdot preci atpakaļ?

  Jā, iepērkoties internetā, spēkā ir Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pants par atteikuma tiesībām attiecībā uz distances līgumu: “Patērētājs nosūta preci atpakaļ pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam vai nodod to pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam vai viņa pilnvarotai personai bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu.” 

  Atteikuma tiesības ir spēkā gan iegādātajām precēm, gan dāvanu kartēm, kuras iegādātas ecovvt.lv internetveikalā vai Ganību dambī 7a.

  Lūdzam ievērot, ka prece jāatdod pilnā komplektācijā, uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu. Preces lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama, tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā. Vairāk par patērētāja tiesībām: www.ptac.gov.lv.

  Tāpat visām precēm, uz kurām attiecās garantija, spēkā ir Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 16. pants par garantiju. Lasīt vairāk par garantiju

   

  Datu privātuma politika interneta veikalā ecovvt.lv

  Ecovvt.lv garantē Jūsu datu privātumu un rūpējas, lai Jūsu personas dati ir drošībā. Ecovvt.lv darbība Internetā atbilst visiem attiecīgajiem noteikumiem, Eiropas tiesību aktiem un Latvijas Republikas likumiem.

  Īsumā par ecovvt.lv datu privātuma politiku:
  • ecovvt.lv neizmanto informāciju par saviem klientiem pretlikumīgiem mērķiem;
  • ecovvt.lv nesniedz datus vai personīgo informāciju par saviem klientiem trešajām personām.

  Autortiesības
  ecovvt.lv ievietotā informācija – teksti un cits saturs ir aizsargāti ar autortiesībām. Tas nozīmē, ka nevienam nav tiesības kopēt ecovvt.lv mājaslapā ievietoto informāciju bez ecovvt.lv atļaujas, izņemot gadījumus, kad to izmanto personīgām vajadzībām.

  Personīgās informācijas vākšana un izmantošana
  Ja klients sniedz mums savu kontaktinformāciju (vārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, pasta adresi, u.c.), tas ļauj ecovvt.lv apmierināt klienta vēlmes, kā arī problēmu gadījumā tās risināt kopā.
  Visi klienta dati (personīgā un maksājumu informācija) netiek nodoti trešajām personām. Visi klientu dati ir aizsargāti ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, kas regulē datu aizsardzību.

  Paziņojumi no ecovvt.lv 
  ecovvt.lv jaunumu vēstules uz e-pastu saņem tikai tie klienti, kuri tos ir pasūtījuši. Ja klientam nav vēlmes saņemt jaunumu vēstules no ecovvt.lv, tad viņš/viņa jebkurā laikā var no tiem atteikties.
  ecovvt.lv sūta tikai svarīgu informāciju, par kuru klientam jāzina. Klientu e-pasta adreses un telefona numuri netiek nodoti trešajām personām.

  Nepersonīgās informācijas vākšana un izmantošana
  Statistikas nolūkiem ecovvt.lv vāc informāciju par tā mājaslapas apmeklētājiem (apmeklējuma laiku, ilgumu, apmeklētāju skaitu, u.c.). Šī informācija nav saistīta ar konkrēto personu, bet ir statistikas informācija, kuru ecovvt.lv var analizēt un tādējādi uzlabot mājaslapas funkcionalitāti. Šie dati tiek izmantoti marketinga nolūkos un klientu apkalpošanai. Informācija par apmeklētājiem netiek sniegta trešajām personām.

  Klientu piekrišana ecovvt.lv datu konfidencialitātes politikai
  Izmantojot ecovvt.lv pakalpojumus, klients piekrīt, ka viņš/viņa ir iepazinies ar ecovvt.lv privātuma politiku un piekrīt tai.

  Ja ir jautājumi par piegādi, droši sazinies ar mums:  28603086,  67566306 – palīdzēsim!