Produkti

  Noderīgas saites

  • Jaunums

  Probio Floor Scrub 1 l (Greenspeed)

  Probiotisks grīdu tīrīšanas līdzeklis ikdienas lietošanai ar labvēlīgu ietekmi uz vidi.

  • Neputojošs grīdas tīrīšanas līdzeklis.
  • Visu ūdens necaurlaidīgu grīdu tīrīšanai manuāli vai ar uzkopšanas iekārtu.
  • Iztīra šuves un aktīvi apkaro smakas.
  • Svaigs aromāts.
  • ES ekomarķējums un Cradle to Cradle Gold sertifikāts.

  Instrukcija: Lietošanai manuāli: Pirms lietošanas labi sakratīt. Pagatavojiet 0,5% šķīdumu, pievienojot 40 ml (4 dozēšanas vāciņi) Probio Floor Scrub līdzekļa uz 8L ūdens. Mazgājiet grīdu ar mopu vai drānu. Skalošana nav nepieciešama. Stipras netīrības gadījumā koncentrāciju var dubultot. Lietošanai mehanizēti: Pirms lietošanas labi sakratiet. Sagatavojiet Probio Floor Scrub 0,5% šķīdumu uzkopšanas iekārtā (50 ml uz 10L ūdens). Mazgājiet grīdu kā ierasts. Stipras netīrības gadījumā koncentrāciju var dubultot. Uzglabāt produktu temperatūrā no 10 ° C līdz 40 ° C, sargāt no tiešiem saules stariem.

  Kā tas strādā?
  Tīrot ar Probio, uz virsmas paliek probiotiķu (draudzīgu baktēriju) slānis. Šīs draudzīgās baktērijas novērš organisko piesārņojumu, kas citādi izraisa smaku veidošanos. Draudzīgie probiotiķi jeb draudzīgās baktērijas ražo fermentus. Šie fermenti sadala mikroskopiskos netīrumus sīkās daļiņās gan tīrīšanas laikā, gan pēc tās. Tādā veidā probiotikas spēj absorbēt sīkās daļiņas un sagremot tās kā pārtiku. Tā kā probiotikas pēc tīrīšanas turpina darboties vairākas dienas, šo produktu iedarbība ir ilgstoša. Rezultāti: mikroskopiska dziļa tīra un ilgstoša smaku absorbcija.

  Uzmanību: Uzsākot tīrīšanu ar probiotisko līdzekli, jāpārtrauc citu ķīmiju lietošana!! Cita veida ķīmija, noēdīs baktērijas un netiks sasniegts rezultāts. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, nepieciešama apmēram nedēļa un ar katru nākamo dienu rezultāts tikai uzlabosies, jo baktērijas turpinās strādāt.