Produkti

  Noderīgas saites

  • Jaunums

  Probio Multi 1 l (Greenspeed)

  Probiotisks interjera tīrītājs ikdienas lietošanai, ar labvēlīgu ietekmi uz vidi.

  • Ūdensizturīgu virsmu (piemēram, mēbeļu, durvju, logu utt.) Tīrīšanai.
  • Notīra virsmas un aktīvi cīnās ar smakām.
  • Svaigs aromāts.
  • ES ekomarķējums un Cradle to Cradle Gold sertifikāts

  Instrukcija: Pirms lietošanas labi sakratīt. Pagatavojiet 0,5% šķīdumu: pievienojot 25 ml (2 dozēšanas vāciņi) Probio Multi spainī uz 5L ūdens, vai 40 ml (4 dozēšanas vāciņi), 8L ūdens. Notīriet virsmu ar sūkli vai lupatiņu. Skalošana nav nepieciešama. Stipras netīrības gadījumā koncentrāciju var palielināt līdz 1%. Uzglabāt produktu temperatūrā no 10 ° C līdz 40 ° C, sargāt no tiešiem saules stariem.

  Kā tas strādā?
  Tīrot ar Probio, uz virsmas paliek probiotiķu (draudzīgu baktēriju) slānis. Šīs draudzīgās baktērijas novērš organisko piesārņojumu, kas citādi izraisa smaku veidošanos. Draudzīgie probiotiķi jeb draudzīgās baktērijas ražo fermentus. Šie fermenti sadala mikroskopiskos netīrumus sīkās daļiņās gan tīrīšanas laikā, gan pēc tās. Tādā veidā probiotikas spēj absorbēt sīkās daļiņas un sagremot tās kā pārtiku. Tā kā probiotikas pēc tīrīšanas turpina darboties vairākas dienas, šo produktu iedarbība ir ilgstoša. Rezultāti: mikroskopiska dziļa tīra un ilgstoša smaku absorbcija.

  Uzmanību: Uzsākot tīrīšanu ar probiotisko līdzekli, jāpārtrauc citu ķīmiju lietošana!! Cita veida ķīmija, noēdīs baktērijas un netiks sasniegts rezultāts. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, nepieciešama apmēram nedēļa un ar katru nākamo dienu rezultāts tikai uzlabosies, jo baktērijas turpinās strādāt.