Produkti

    Noderīgas saites

    Skrāpis cepeškrāsns un grila tīrīšanai

    100% dabīgs skrāpis no kokosrieksta čaulas. Ļoti efektīvs piedegušu ēdiena palieku tīrīšanai no cepešpannām, restēm, griliem. Izmēģini - tas ir analogs sintētiskajiem tīrīšanas piederumiem - teicami tīra, ir patīkams lietošanā. Ilgs kalpošanas laiks - līdz pat 12 mēnešiem. Pilnīgi drošs tavai ģimenei un mājdzīvniekiem. 
    Kokosrieksti ir viena no galvenajām kultūrām Filipīnās, taču parasti čaula tiek sadedzināta. Michael’s saimniecībā no katras čaulas izgriež ar rokām 3 šādus skrāpjus. Skaists, dabisks un gaumīgs, lai iepriecinātu kādu ar neparastu dāvanu.

    Videi draudzīgs: visi Michael’s Original tīrīšanas piederumi izgatavoti Filipīnās no dabiskiem, (atjaunojamiem vai otrreizējās pārstrādes) augu materiāliem, kas audzēti bioloģiskā saimniecībā,audzēšanas un izgatavošanas laikā nav lietotas naftas produktu pārstrādes vielas,darināts pēc senām tradīcijām, ievērojot godīgas tirdzniecības principus, 100% vidē pašsadalās. Lietošana un kopšana: Pēc lietošanas noskalot un izžāvēt. Pēc nolietošanas skrāpi ieteicams kompostēt, lai neuzkrātu atkritumus. Iepakojums: 100% pārstrādājams