Produkti

  Noderīgas saites

  • Jaunums

  Tabletes veļas mazgāšanai 32 gb (Ecover)

  • Ražotājs: Ecover
  • Preces kods: 832052
  Prece pagaidām nav pieejama!
  Lūdzam apskatīit līdzīgas un citas šīs kategorijas preces zemāk

  Ecover BIO tabletes baltas un krāsu noturīgas veļas mazgāšanai ir piemērotas veļas mazgājamām mašīnām ( iepakojumā 32 tabletes). BIO - satur enzīmus, jeb fermentus, kas izlici likvidē olbaltumvielu izcelsmes traipus. Iztīra lielu daļu traipu jau 30º temperatūrā. Bez optiskiem balinātājiem. Satur balināšanas līdzekli uz skābekļa bāzes. Pulvera pamatā ir augu un minerālu izcelsmes izejvielas. Videi draudzīgas: ātri un pilnībā biloģiski sadalās, minimāla ietekme uz ūdens kvalitāti, nav testētas uz dzīvniekiem, piemērotas septiskām kanalizācijas tvertnēm.

  Lietošana: lietot saskaņā ar veļas mašīnas tehniskajām prasībām. Dozēšana vienai pilnai veļas mašīnai (4-5kg) vidēji cietā ūdenī, vidēji netīrai veļai 2 tabletes.

  Sastāvdaļas: 15-30% balināšanas līdzeklis uz skābekļa bāzes, ceolīti; 5-15% anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas, celuloze, disilikāts, bikarbonāts; <5% polipeptīdi, ziepes, balināšanas līdzekļa aktivators, citrāti, enzīmi (fermenti), glicerīns, magnija sulfāts, bentonīts, celulozes atvasinājumi, smaržvielas ( Limonene, Linalool).