Produkti

  Noderīgas saites

  Par mums

  12.04.16.

  Par mums

  ECOvvt izmeklētu eko produktu veikals

  ECOvvt ir izmeklētu eko produktu veikals, kuru laipni aicinām apmeklēt internetā www.ecovvt.lv un klātienē – Rīgā, Ganību dambī 7a. Raugoties plašāk, tā ir vieta, kur saplūst zināšanas un interese par videi draudzīgu dzīvesveidu, kura dēļ nav jāatsakās no ierastajām ērtībām un kvalitātes prasībām. Daudzi klienti atzīst, ka visbiežāk produktu kvalitāte un efektivitāte pārsniedz līdz šim ierasto.

  Kā radās nosaukums ECOvvt?

  Nosaukums ECOvvt sevī ietver rūpes par ekoloģiju (EKO) un mūsu uzņēmuma “Viss visapkārt tīrs” saīsinājumu (VVT). VVT ir Latvijā dibināts uzņēmums, kurš jau 18 gadus palīdz rūpēties par ideālu tīrību – piegādājam profesionālās higiēnas preces, telpu mazgāšanas līdzekļus un inventāru uzņēmumiem Latvijā un Lietuvā. Laika gaitā esam uzkrājuši pieredzi, kā visefektīvāk panākt spodrību telpās, vienlaikus saudzējot vidi un veselību.

  Līdzekļi, kas iedvesmo

  Līdzekļi, kas palīdz mums efektīvi mazgāt, tīrīt un spodrināt, vienlaikus saudzējot visu dzīvo un pasargājot mūs no ķīmisko vielu kaitīgās ietekmes, ir sevišķi produkti, kuru radīšana dažkārt līdzinās mākslas darbam. Tieši tāpēc esam šeit, lai atlasītu un piedāvātu Tev un Tavai ģimenei vislabāko – ekoloģiskus mājas uzkopšanas līdzekļus un inventāru, virtuves kopšanas un veļas mazgāšanas līdzekļus, produktus bērniem, higiēnas un hobija preces.

  Komanda – ekoloģisku produktu speciālisti

  ECOvvt veido “zaļi domājoša” speciālistu komanda. Lielāko daļu ECOvvt produktu mēs lietojam paši, tāpēc vienmēr priecājamies ieteikt labāko, rīkojam arī konsultācijas un apmācības. Mūsu prioritāte ir klienta vēlmju piepildījums, prasību izpilde un augstvērtīgs serviss. Gadu gaitā 18 kolēģu pulkā esam izauguši kā liela un draudzīga ģimene. Mūs vieno kopīgs mērķis un vērtības: dzīve harmonijā ar vidi, veselība, orientācija uz rezultātu un izvēles brīvība.

  Pārstāvam sertificētus eko zīmolus

  Lepojamies piedāvāt tādu Eiropā un citviet iemīļotu, ekoloģisku un sertificētu zīmolu produkciju kā Ecover, Hagleitner, Skin Blossom, Organic Homme, Green People un citus.

   

  “Kāpēc lietot ekoloģiskus produktus? “Zaļāku” produktu izvēle, visticamāk, neizglābs visu planētu. Tomēr šādi mazinām kaitējumu apkārtējai videi, savai un savu bērnu veselībai. Nekas nav kardināli jāmaina – ir tikai jānomaina. Esmu gandarīts, ka klienti novērtē šīs pārmaiņas, atgriežas atkal un ar šīm idejām aizrauj arī līdzcilvēkus.”

  ECOvvt vadītājs Egils Ozoliņš.

   

  Sazinies ar mums – priecāsimies Tev palīdzēt !