Produkti

  Noderīgas saites

  ECOvvt internetveikalā tagad plašākas norēķinu iespējas

   

  Līdz ar atjaunotā, izmeklētu eko preču internetveikala ECOvvt.lv atvēršanu esam parūpējušies par plašākām norēķinu iespējām. Tagad apmaksāt izvēlētos pirkumus vari uzreiz interneta veikalā, izvēloties sev ērtāko norēķinu veidu.

   

  Eko preces internetā – izvēlies ērtāko norēķinu veidu

  Pirkumus ECOvvt.lv interneta veikalā ērti apmaksāt ar:

  • sev ērtāko internetbankas starpniecību (Swedbank, Citadele, SEB, Nordea) tiešsaistes režīmā;
  • kā līdz šim, iepērkoties mūsu veikalā Ganību dambis 7a, Rīga;
  • sev ērtā veidā ar pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas. Izvēloties šo norēķinu veidu, pasūtījums tiks nodots izpildei pēc rēķina apmaksas.

  Pēc pirkuma apmaksas saņemsi apstiprinošu e-pastu ar pirkuma datiem un rēķinu PDF formātā, (ja pirkums jau apmaksāts, rēķinam ir informatīva nozīme). Iepirkties internetveikalā ECOvvt.lv ir vienkārši, ātri un droši – ja iegādes laikā vēlēsies ko precizēt, mūsu konsultanti Tevi uzklausīs un palīdzēs: 28603086, 67566306.

   

  Eko preču iegāde mūsu internetveikalā iespējama gan fiziskām, gan juridiskām personām. Izvēlies ērtāko formu un atceries, ka reģistrētajiem klientiem iepirkties vēl izdevīgāk, piedaloties ECOvvt lojalitātes programmā.

   

  Atgādinām, ka norēķini pie mums iespējami arī skaidrā naudā, saņemot preci personīgi veikalā Rīgā, Ganību dambī 7a (darba dienās 9.00-17.00). Uzzini vairāk par to, kā iepirkties un ja radušies jautājumi, droši sazinies ar mums. Veiksmīgus pirkumus!